Naše dřevo je tu pro Vás!

Výrobky z Corianu

Výrobky z Corianu - Gallery 3

  

Minerální desky Corian®

Naše firma byla založená již v roce 1991, ale zpracování Corianu se zabýváme od roku 2010. Specializujeme se na zpracování umělého kamene značky Corian® od známého amerického výrobce firmy DuPont™. Z tohoto materiálu vyrábíme vybavení nemocnic a ordinací, kuchyňské pracovní desky,  barové desky, koupelnové desky, umyvadla, dřezy, barové a recepční pulty, nábytek do rodinných domů, dětský nábytek, atd.

 

Základní rozměr: 12 x 760 x 3658 mm
dostupný ve všech dekorech, ostatní rozměry na poptání viz prospekt, vzorkovník a informace ZDE 
 

ODOLNÉ: Desky Corian® si zachovávají dobrý vzhled a odolávají nárazům a škrábancům, které mohou vzniknout každodenním používáním.

TVRDÉ: Od svého uvedení na trh desky Corian® prokázaly svou mimořádnou odolnost; je to všestranný materiál, se kterým je život snažší v domácím i komerčním prostředí. Corian® nelze odlomit, spoje jsou nenápadné a tekutiny se nemohou vsakovat.

JEDNODUCHÉ NA ÚDRŽBU: Desky Corian® mají povrch bez pórů, který znemožňuje špíně a skrvnám pronikat do materiálu. Skvrny zůstávají na povrchu a mohou být jednoduše odstraněny houbičkou na mytí nádobí a domácími čistícími prostředky.

NEPORÉZNÍ: Desky Corian® jsou neporézní a vysoce hygienický materiál. Jeho hladký povrch neumožňuje průnik kapalin a usnadňuje čištění. Corian® nepodporuje růst bakterií ani plísní. Když Corian® vypadá čistě, můžete se spolehnout, že je opravdu čistý.

OPRAVITELNÉ: Povrchy vyrobené z materiálu Corian® jsou obnovitelné a šetrné k životnímu prostředí. Skvrny a škrábance mohou být úplně odstraněny pomocí domácích čistících prostředků. S malým úsilím vrátíte povrch Corian® do původního stavu.

NENÁPADNÉ SPOJE: Barevně sladěným lepidlem Corian® Joint Adhesive lepíme bez viditelných spojů. Výsledkem je hladký povrch, který umožňuje navrhovat velké prvky jako jeden kus materiálu. Bezesparý vzhled integrovaných Corian® dřezů a umyvadel a zadní lišty s klenutým přechodem znamená, že ani zde není míst pro špínu a bakterie.

 

Pro cenové nabídky zasílejte na email marek.havlicek@fa-havlicek.cz

Výrobky z Corianu - Gallery 4

  • Add link to:
  • facebook.com