Naše dřevo je tu pro Vás!

Kompaktní desky pro vnitřní a venkovní použití

Kompaktní desky

Z kompaktních desek vyrábíme převážně interiérový design, nábytkové díly příčky koupelnový a kuchyňský nábytek, nemocnice a zdravotní zařízení, laboratoře, maloobchodní a komerční aplikace, sanitární kabiny, bazénové skříňky, různé samonosné prvky ve stavebnictví a dopravě.

Je to právě úroveň kvality, která umožňuje nábytku i dalším prvkům z materiálu kompaktních desek FunderMax, aby dobře vypadaly i po mnoha letech.

 

FunderMax vyrábí v Rakousku díky nejnovějším technologiím a nejvyšším standardům produkty v souladu s životním prostředím a ekologickou likvidací odpadu. Kompaktní desky FunderMax tedy neobsahují žádné škodlivé látky, neznečišťují životní prostředí, jsou vhodné i pro použití ve většině citlivých aplikací, jako je např. zdravotnictví.

 

Možnosti navrhování dekorů na zakázku (individuální dekory), stejně jako možnost ohýbat speciální panely (Compactforming), otevírají téměř neomezené tvůrčí možnosti.

 

Tyto výrobky splňují nejpřísnější normy: přispívají k žití i práci v inspirujícím a zdravém životní prostředí. Využijte mnoha možností s kompaktními deskami FunderMax!

 

Tento moderní, štíhlý materiál Compact Interior je v souladu se současnými trendy a je často používán při výrobě současného nábytku. Téměř každý dekor interiérové kolekce je k dispozici jako kompaktní deska v různých formátech a stejně tak i jako speciální varianta s vrstvami hliníku pro univerzální použití. Kompaktní desky se tak staly odolným materiálem pro vysocezatěžované veřejné prostory, jako jsou obklady stěn v nemocnicích, výplně zábradlí ve veřejných budovách, výtahové kabiny, šatny sportovních zařízení a plováren.

 

Možnosti navrhování dekorů na zakázku (individuální dekory), stejně jako možnost ohýbat speciální panely (Compactforming), otevírají téměř neomezené tvůrčí možnost 

Kompaktní desky pro vnitřní použití se  podle normy EN 438-4 skládají  z vrstev jádrového a dekorativního papíru, impregnovaného pryskyřicí v tloušťkovém rozpětí od 1 mm až do 40 mm. Kompaktní desky  poskytují výraznou konstruční stabilitu.

Využití nacházejí zejména pro horizontální a vertikální aplikace se zvýšenými nároky na mechanickou odolnost a odolnosti pro vlhkosti. Dále jsou vhodné pro upotřebení na dveře, příčky, panely, sanitární kabiny, bazénové skříňky, laboratoře, nemocniční lůžka a na různé samonosné prvky ve stavebnictví a v dopravě. V souladu s normou EN 438-4 jsou kompaktní desky klasifikovány jako CGS / standardní / CGS a jako CGF / se zvýšenou ohniodolností.

CHARAKTERISTIKA

- Extrémní odolnost
- Vysoká trvanlivost a odolnost
- Vysoce výkonný materiál
- Odolnost proti vlhkosti a vodě
- Vhodné pro horizontální a vertikální aplikace

  • Add link to:
  • facebook.com