Naše dřevo je tu pro Vás!

CNC frézování dřeva, plastů a polystyrenu

CNC frézování dřeva, plastů a polystyrenu - Gallery 3

  

CNC frézování dřeva, plastů

Jednou z mnoha činností naší firmy je CNC obrábění dřeva, plastů a polystyrenu. Provádíme soustružnické a frézařské práce na 5-ti osém stroji HOLZ-HER Multirex 7225 s průchodností dílce 5800x1600x400mm. K obrábění využíváme velmi výkonné CAD/CAM programy SolidWorks - Alfa CAM s možností nejširšího využití v praxi. Provádíme sériovou, ale i zakázkovou kusovou výrobu podle požadavků zákazníka. Mezi naše zákazníky využívající CNC obrábění patří průmyslové podniky, nábytkářské firmy, muzea, restaurátoři historických děl a v neposlední řadě i reklamní agentury. CNC obrábění se uplatňuje také v oblasti designu k zhotovení prototypů navržených výrobků. Pro zhotovení vašeho výrobku nám stačí zaslat technický výkres nebo soubor typu DXF, DWG,STL, IGS. Také nám můžete dodat váš skutečný model a my vám jej zhotovíme v jakémkoliv měřítku podle vašich potřeb, aniž bychom model poškodili. Na model neklademe žádné podmínky, může být z měkkého či tvrdého materiálu. V CNC obrábění máme již 11-ti letou praxi a stále se snažíme naší výrobu dále rozvíjet o nejnovější technologie nejen v této oblasti.

  

CNC Frézování 5os

Plošné frézování a vrtání lamina a kompaktních desek

Sochy, pažby, tvarované nohy. 

Plastická loga a nápisy

3D frézování forem

Označování a číslování částí

Kulisy a dřevěné konstrukce pro výstavy

Schodiště, schodnicové díly

Dělení a formátování desek

Gravírování dřeva nebo plastů

Ořezávání plastů.

3D výroba z hlíníku

Obrábění plastů

 

Plasty vhodné k obrábění:

Polyamid (silon) PA6, Polyoxymetylén POM-C, Polypropylen PP, Polyetylen PE, ...

 

Zajistit můžeme i 3D skenování, díky kterému jsme schopni na základě dodaného vzorku naskenovat tvar a následně výrobek obrobit na našich cnc strojích přesně a rychle.

 

Náš sortiment výrobků je k dispozici, jak v limitovaných množství, tak ve velkých sériích a není omezen naším katalogem. Můžeme vyhovět každému požadavku zákazníka na základě návrhu, vzorku, jednoduchého náčrtu nebo také komplexního projektu.

CNC frézování dřeva, plastů a polystyrenu - Gallery 4

 
  • Add link to:
  • facebook.com