Zakázková výroba

Nabízíme vám nové výrobky, vyvinuté firmou Petr Havlíček – zahradní houpačka a zahradní posezení atd. Svojí koncepcí byly navrženy, tak aby splňoval ty nejpřísnější parametry kvality, designu a užitných vlastností požadovaných uživatelem.

Řadit podle
 • Dřevěný dílenský vozík

  20150119_074111_resized.jpg

  Kvalitní dřevěný dílenský vozík, plnovýsuv, zamykatelný, materiál vodovzorná překližka BUK 18mm, lakování bezbarvým lakek, na zakázku v RAL barvě, kolečka bržděná průměr 125mm, deska z masivního buku tl. 40mm, zásuvky z překližky buk 12mm.

  Cena:16200.00CZK
 • Zahradní houpačka

  dřevěná houpačka

  Jedná se o masivní zastřešenou zahradní houpačku, vhodnou jak pro rodinné zahradní posezení s přáteli, tak pro využití pro veřejná prostranství k odpočinku a relaxaci i jako doplněk k dětským hřištím, na kterých se většinou na tento oblíbený prvek zapomíná. Mohou jej využívat jak děti, tak rodiče. Lze ji také využít u restaurací, benzinových pump, ale i ve sportovních areálech.

  Cena:99900.00CZK
 • Zahradní lavice

  posezeni.png

  Jedná se o zakrytý sedací set, vhodný jak pro rodinné zahradní posezení s přáteli, tak pro využití pro veřejná prostranství, parky k odpočinku a relaxaci a rovněž jako doplněk k dětským hřištím, na kterých se většinou zapomíná na přítomnost rodičů. Lze jej také využít jako stravovací set u restaurací, benzinových pump, ale i ve sportovních areálech a odpočívadlech kolem turistických cyklostezek.

  Cena:89900.00CZK

 

Nabízíme:

Petr Havlíček - vyrábíme rustikální a modení interiéry dle Vašich představ.
Petr Havlíček - vyrábíme rustikální schodiště a zábradlí.
Petr Havlíček - vyrábíme rustikální interiérové dveře a vchodové dveře.
Petr Havlíček - vyrábíme rustikální vchodové dveře a interiérové dveře.
Petr Havlíček - vyrábíme dřevěné obložení krbů a krbových vložek.